MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ

September 22, 2022
najnowsze wiadomości o firmie MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ

              MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ

OGŁOSZENIE O KONSTRUKCJI WNĘKI

Projektując średnicę zewnętrzną, należy wziąć pod uwagę wygodę montażu uszczelnienia olejowego.Zdjęcie (1) i zdjęcie (2) są reprezentantami projektu jamy ogólnej.Bez względu na to, jak to zrobić, podstawy muszą być zlokalizowane, aby zapobiec przechylaniu się podczas instalacji.

najnowsze wiadomości o firmie MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ  0
UWAGA O KONSTRUKCJI OSI

Twardość: twardość osi wynosi zwykle około HRV30~40.Jeśli hoggin jest zbyt duży, a zmęczenie jest poważne, twardość osi lub aplikacji należy poprawić tak bardzo, jak to możliwe.Obróbka powierzchni: szlifowanie powierzchni osi powinno być zgodne z metodą procesu zapobiegającą rozlewaniu się oleju w określonym kierunku.Mimośród wału: zwróć uwagę na projekt, aby zapobiec ekscentryczności.Inne: (a) jeśli oś ma rowek na klucz, zewnętrzna średnica części, w której zamontowano uszczelnienie olejowe, powinna być większa.Jeśli proces osi jest trudny, użyj sprzętu instalacyjnego z rysunku (3). (b) ponieważ płaszczyzna osiowa jest łatwo uszkodzona podczas ładowania łożyska, zewnętrzna średnica pozycji montażowej uszczelnienia olejowego powinna być mniejsza, jak na zdjęciu (4).
najnowsze wiadomości o firmie MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ  1najnowsze wiadomości o firmie MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ  2

 

POWIADOMIENIE O ZAŁOŻENIU USZCZELKI OLEJOWEJ

(1) Sprawdź uszczelkę olejową przed instalacją.Zmierz rozmiary wszystkich części uszczelnienia olejowego, aby upewnić się, czy pokrywają się z wymiarami osi i komory, czy nie;sprawdzić, czy uszczelka olejowa jest czysta, czy nie, czy wargi są uszkodzone, czy nie, zdeformowane, czy nie, czy sprężyna jest zdwojona, czy nie rdzewieje, czy nie.

(2) Dokończ kontrolę obróbki: faza komory i oś nie powinna być przekrzywiona, a poprzeczka powinna być czysta.Faza nie ma uszkodzeń i zadziorów;oczyść część montażową: część montażowa osi (faza) nie może zawierać elementów takich jak zadziory, piasek, żużel itp.

(3) Przed instalacją wytrzyj pewną ilość estrów na lit z MoS2 do ust (ręka i narzędzie do wycierania estrów na lit powinny być czyste). oś uruchamia się natychmiast.A następnie zainstaluj go tak szybko, jak to możliwe.Jeśli instalacja nie rozpocznie się w tej chwili, sugeruje się przykrycie uchwytu uszczelki z uszczelką olejową tkaniną, aby zapobiec przyczepianiu się innych rzeczy do uszczelki.

(4) Uszczelka olejowa powinna być zainstalowana płasko, bez przechylania.Zaleca się najpierw zlokalizować, a następnie zainstalować za pomocą wolnoobrotowego urządzenia do tłoczenia oleju lub narzędzia do tulei.Prasa nie powinna być zbyt wysoka, a siła powinna być zrównoważona.

(5) Zaznacz maszynę, w której zainstalowano uszczelkę olejową, i zwróć szczególną uwagę na cały proces.
 

METODA KONSERWACJI USZCZELNIEŃ OLEJOWYCH

(1) Uszczelnienie olejowe składa się z metalowego pierścienia, sprężyny i gumy syntetycznej.Dlatego należy unikać rdzy lub deformacji przez długi czas.(2) Uszczelki olejowe są szczelnie zapakowane przez długi czas, a następnie wysyłane do klientów do użytku.Kiedy go nie potrzebujesz, nie otwieraj go i przechowuj w miejscu bez ciepła i wilgoci.I weź numer, którego potrzebujesz, kiedy będziesz ich potrzebować.A inne należy spakować tak, jak były do ​​dalszego użytku.
 

POZYCJE BIZNESOWE (REKRUTOWANIE AUTORYZOWANYCH WYZNACZONYCH DEALERZY)
OLEJ-SEAL、O-RING、ME-PIERŚCIEŃ、X-PIERŚCIEŃjaUSZCZELKA CYLINDRA HYDRAULICZNEGOjaZESTAWY USZCZELEK NFK
najnowsze wiadomości o firmie MONTAŻ USZCZELKI OLEJOWEJ SZCZEGÓŁY I KONSTRUKCJA ZEWNĘTRZNEJ ŚREDNICY USZCZELKI OLEJOWEJ  3